Uçak Kargo Kurye - 0555 278 23 30

Uçak Kargo Kurye Hizmeti

Acil Uçak Kargo Kurye Hizmeti Aynı Gün Teslim Ediyoruz. Uçak kargo kurye her nedenle İstanbul tüm ilçesinde yerleşim yerleri ve mahalleler arasında gönderi gerçekleştirirken deniz ulaşımının da kullanılabileceği şekilde motor kurye servisi kullanımı sağlıyoruz. Şehirler arası olan tüm acil kargoları uçak kargo ile yolluyoruz

 

Acil uçak kargo kurye

Uçak kargo kurye bu talebi karşılamak için kullanılan yöntemlerden biri de uçak express kurye hizmetidir. Havacılık sektöründeki gelişmelerin kargo ve kurye işlerine yansıması sonucu uçak kuryeler iş başındalar. Acil uçak kargo kurye ile iletilmesi gereken belge ya da paketler artık aynı gün içinde başka şehirlere, hatta başka ülkelere teslim edilebilir hale gelmiştir.

 

Uçak kargo servisi

Uçak kargo kurye servisimiz ile isterseniz adresinizden teslim alıyoruz. Uçak kargo kurye isterseniz hava alanından teslim alıyoruz. Teslimat ise müşterilerimizin tercihine bağlı olarak adrese yapılabilir ya da hava alanından teslim alınabilir. Uçak kargo ile aynı gün teslim. Size her türlü işinizde hemen yardım olarak işlerinizi zamanında hallediyoruz.

 

  • Moto Kurye normal kurye olarak teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Hızlı, Express ve Acil Kurye olarak teslimat süreleri : 90 – 120 dakika arası
  • En Acil Vip Motorlu Kurye olarak teslimat süreleri :   30  –  60 dakika arası
  • Kar, yağmur, hava şartları ve trafik yoğunluğu sürelerde değişiklik olabilir

 

  • ACİL KURYE-0555 278 23 30

    ACİL KURYE HİZMETİ  İÇİN ARAYIN – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE