Şişli Motorlu Kurye

Şişli Motorlu Kurye

Şişli Motorlu Kurye bundan yıllar önce başlattığımız bu yolculuk İstanbul ve çevre ilçelerinde yaygın olarak hizmeti sürdürüyoruz. Amaçlarımız içinde ilk hedefimiz sizlere daha akıcı bir hizmet sunmaktır. Bu bakımdan yolları kendimize mekan edinerek hayatımızın çoğunda olduğu gibi sizlere verdiğimiz tüm servisleri azimle sürdürmeye gayret edeceğiz.

 

Şişli Moto Kurye

Şişli Motorlu Kurye çevrenize şöyle bir bakın ve düşünün. Kime güveniyorsunuz ? En yakınınız bile sizi hemen arkanızdan vuruyor değil mi ? Sonra bırakın yakınlarınızda güveneceğiniz bir insanı eğer dilerseniz personellerimizin en hızlı ulaşabilecekleri yerden ihtiyacınız olan işleriniz alınarak teslim edilir. Asya yakası kurye hizmetleri içinde özel bir yeri olan bu iş ile ve sayesinde

 

Şişli Acil Kurye

Şişli Kurye ikinci aşamada profesyonel olarak hizmet verebilecek personellerimizin kullanımı için son model motosikletler ve tüm teknolojik sistemler sağlıyoruz. Motorlu Kurye ile çalışın başka firmalar ile yollarda kalmayın. Şişli Kurye ile teslimattan sonra  gönderilerinde doğru ulaşımın oluşturulması için elektronik navigasyon sistemlerinden faydalanılıyor.

 

  • Moto Kurye normal kurye olarak teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Hızlı, Express ve Acil Kurye olarak teslimat süreleri : 90 – 120 dakika arası
  • En Acil Vip Motorlu Kurye olarak teslimat süreleri :   30  –  60 dakika arası
  • Kar, yağmur, hava şartları ve trafik yoğunluğu sürelerde değişiklik olabilir

 

  • ACİL KURYE-0555 278 23 30
    ACİL KURYE HİZMETİ  İÇİN ARAYIN – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
Kapalı
Kapalı
× CANLI KURYE