Kağıthane Motorlu Kurye

Kağıthane Motorlu Kurye

Kağıthane Motorlu Kurye son zamanlarda bu hizmetlerden en çok talep edilenlerden biri de motorlu iş taşımacılığı olmuştur. Daha çok evlere yemek servisinde kullanılan bu hizmet motorlu kurye servisimiz. Yoğun işlek trafikte bir yerden bir yere gitmenin zor olduğu burada çalışması ile teslim edilmesini istediğiniz belge ve evraklarınız en kısa sürede yerine ulaşıyor. 

 

Kağıthane Moto Kurye

Kağıthane Kurye söz verdiği hangi sektörlerde hizmet veriyoruz? Kağıthane acil hızlı kurye yaklaşık olarak bu sektör içinde yapılan hangi iş dalı olursa olsun, o iş dalında hizmet veren özel firmalara motor ve çalışan personel de kiralık olarak sağlıyoruz. İnşallah ilerleyen daha zamanlarda daha fazla sayıya çıkmaya gayret ediyoruz.

 

Kağıthane Kurye

Kağıthane Kurye isteyen herkes akıllı telefondan yada internet tek bir tuşla istenilen hizmete kolaylıkla erişebilme noktasına geldi. İşte her kes istediği şeyi nette aratıyor. Sevgili arkadaşlar sizler için normal ama bizim için çok önemli ve sevinçli bir haberi vermekten onur duyuyoruz. Bundan sonra tüm İstanbul geneli ilçelerde çalışmalar başlamış ve hep hazır bulunuyor.

 

  • Moto Kurye normal kurye olarak teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Hızlı, Express ve Acil Kurye olarak teslimat süreleri : 90 – 120 dakika arası
  • En Acil Vip Motorlu Kurye olarak teslimat süreleri :   30  –  60 dakika arası
  • Kar, yağmur, hava şartları ve trafik yoğunluğu sürelerde değişiklik olabilir

 

  • ACİL KURYE-0555 278 23 30
    ACİL KURYE HİZMETİ  İÇİN ARAYIN – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
Kapalı
Kapalı
× CANLI KURYE