Hızlı Moto Kurye

Hızlı Moto Kurye Hizmetleri

Hızlı Moto Kurye tüm bu gönderileri teslim ettiğimizde size E-Mail veya telefonla veya mesaj ile bilgi verilir. Acil servis fiyat tarifesi normalden 2 katıdır. İstanbul’da bir yerden istediğiniz başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak işlerinin taşıması yapar. Ayrıca sizin birde adresinize uğranılmadan istemiş başka iki ayrı adres arasında da taşıma işleminiz gerçekleştirilebilir.

 

Hızlı Motorlu Kurye servisi

Hızlı Moto Kurye değerli arkadaşlar  İstanbul gibi metropol şehirlerde artık kaçınılmaz olan şeyler vardır. Bir ürünün bir adresten başka bir noktaya iletilmesi. Bu konuda artan trafik yoğunluğundan dolayı insanlar çözüm aradılar. Ve trafik içinde giden tek araç motosiklet olduğu için bu aralar ile ulaşım sağlanması noktasında işlerini yapmaya başladılar.

 

Hızlı Moto Kurye fiyatı

Hızlı Moto Kurye İstanbul içinde bu çözümü sunacak tek iş kolu ise kurye sektörü oldu. Bu sektör öyle çok büyüdü ki motor satışları yüksek oranda büyüdü. Artık bir çok insan bu işi yapmaya başladı. Çünkü arz talep meselesi olarak bu yoğunluğu çözmek gerekirdi. Bu yüzden bir çok uygulama ve sanal firmalar açıldı. 

 

  • Moto Kurye normal kurye olarak teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Hızlı, Express ve Acil Kurye olarak teslimat süreleri : 90 – 120 dakika arası
  • En Acil Vip Motorlu Kurye olarak teslimat süreleri :   30  –  60 dakika arası
  • Kar, yağmur, hava şartları ve trafik yoğunluğu sürelerde değişiklik olabilir

 

  • ACİL KURYE-0555 278 23 30
    ACİL KURYE HİZMETİ  İÇİN ARAYIN – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
Kapalı
Kapalı
× CANLI KURYE