Hızlı Kurye Hizmetleri

Hızlı kurye bilhassa özel ve önemli evrakların gönderiminin oluşturulması, acil siparişlerin adresine ulaştırılması, ilaç gönderilerinin vaktinde yerine ulaştırılması veya tam zamanlı gönderiler teslim olur. Hızlı kurye ile oluşturulması için personellerimiz gereken tüm teknolojik sistemleri ve en kısa ulaşım yöntemlerini kullanarak 30 dakika içerisinde teslimat adresine ulaşmaktadır.

 

Hızlı Kurye Servisimiz

Acil kurye ile hızlı kurye hizmetlerimiz sizin için. İş sunma politikasına sahip bir şekilde hizmet vermektedir. Hızlı kurye ile paketleriniz erken gitsin. Hızlı Kurye firmamız tarafından kurye hizmetleri sunulurken her zaman müşterilerimize, ulaşım yollarına ve trafik koşullarına bağlı olarak tahmini bir süre verilmektedir.

Hızlı Kurye sistemi

Hızlı kurye gönderi ulaşımı sağlanırken personellerimiz belirtilen bu süre içerisinde kurye gönderisinin adresine tam olarak ulaşması için yüksek özen göstermektedir. Çünkü firmamız motorlu kurye fiyatları noktasında ilçenin en uygun ve en avantajlı hizmeti. Hızlı kurye her gelen ve her çalışmak isteyene yardımcı olacaktır.

 

  • Moto Kurye normal kurye olarak teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Hızlı, Express ve Acil Kurye olarak teslimat süreleri : 90 – 120 dakika arası
  • En Acil Vip Motorlu Kurye olarak teslimat süreleri :   30  –  60 dakika arası
  • Kar, yağmur, hava şartları ve trafik yoğunluğu sürelerde değişiklik olabilir

 

  • ACİL KURYE-0555 278 23 30

    ACİL KURYE HİZMETİ  İÇİN ARAYIN – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE