• 0555 278 23 30
  • aloacilkurye.com@gmail.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda bizi tanıyabilmeniz için bilgiler

Hakkımızda olarak değerli dostlar bizler hiç bir şekilde yalan ve dolana asla taviz bırakmayan bir firmayız.Kurye firmaları içinde acil çalışan bir eski motorlu firmasıyız. Başka bir kurum ile hiç bir alakamız yoktur. Bizler motorlu acil kurye firmasıyız. Sadece yasak olmayan ve resmi olarak satılan siparişler ile ilgili iş geldiği zaman adresinden gidip alıyoruz gelip teslim ediyoruz.

Biz çalışma olarak neler yapıyoruz?

Biz isterseniz dışarıdan bir şey alıp parasını veriyoruz. Acil servis ücreti aynı kalmak şartıyla kurye ücretini alıyoruz. Sadece taşıma ücretinin faturasını kesip size veriyoruz. Ve paketin fişinin de alıp gene size veriyoruz. Yeni hizmetimiz hakkımızda olan özellikle gece kurye servisimiz artık ilaç gibi sağlık gibi ve bir çok alanda numune ve gereçlerinin temininde de kullanılmaya başlanmıştır.

Hakkımızda çalışma potansiyelimiz

Teslim edilmesi gereken belge ya da posta gibi taşınabilir malları yerine ulaştıran çok acil motorlu kurye servisimiz. Günde özel istek ile artık ihtiyaç duyulan ilaç ve benzeri sağlık materyallerine ulaşmak artık kolaylaşıyor. Gece kurye servisimiz mesai saatlerinden sonra çalışmaya başlamaktadır. Sistem bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar hizmetinizdedir.

Bu hakkımızda yeni kullanım alanları

Biz her piyasadan ürün taşıyoruz. Fakat amacımız para kazanmak değil dost kazanmaktır. Özel olarak insanlar ile iyi geçiniyoruz, anlaşıyoruz. Böylece artık insanlar boşuna bir çok şey arama zorluğu ile karşı karşıya kalmıyor. Evet sizin için çalışıyoruz desek yalan olmaz. Artık yedi gün yirmi dört saat bize erişiminizi sağlıyoruz. Deneyimli kurye ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Birçok Müşterilerimiz ile Devamlı Çalışıyoruz.

Özellikle çok acil olarak çalışıyoruz. Biz servis yapıyoruz. Ücretimiz gece 12 den sonra üç katıdır en az 100 liradan başlamaktadır. Gündüz ise mesafeye göre 50 liradan başlamaktadır. Bu sayede gece geç vakitlerde olsa bile ihtiyaç duyulan kurye hizmeti karşılanabilmektedir. Hizmetlerimiz arasında her türlü acil motorlu kurye servis vardır.

Hakkımızda tüm bilgiler için bizi çekinmeden arayın

Sizin yerinize bizler işinizi alınacak yerlerden biz teslim alıyoruz. Bu çalışma alanımızı genişlettikten sonra güçlü bir karakter ile beraber tüm İstanbul’da varız. Her insana aynı değeri veriyoruz. Kimseye ayrıcalık vermiyoruz. Bizim için zengini de fakiri de aynı değere sahiptir. Çünkü öldüğümüz zaman kim ne olursa olsun hep aynı mezara girecektir.

Mesajınızı bırakın