• 0555 278 23 30
  • aloacilkurye.com@gmail.com

Hakkımızda

Acil Kurye Hakkımızda - 0555 278 23 30

Acil Kurye Hakkımızda

Acil Kurye Hakkımızda bizi tanıyabilmeniz için bilgiler

Acil kurye Hakkımızda olarak değerli dostlar bizler hiç bir şekilde yalan ve dolana asla taviz bırakmayan bir firmayız.Kurye firmaları içinde acil çalışan bir eski motorlu firmasıyız. Başka bir kurum ile hiç bir alakamız yoktur.

Bizler motorlu acil kurye firmasıyız. Sadece yasak olmayan ve resmi olarak satılan siparişler ile ilgili iş geldiği zaman adresinden gidip alıyoruz gelip teslim ediyoruz.

Acil kurye ile biz çalışma olarak neler yapıyoruz?

Acil kurye ile biz isterseniz dışarıdan bir şey alıp parasını veriyoruz. Acil servis ücreti aynı kalmak şartıyla kurye ücretini alıyoruz. Sadece taşıma ücretinin faturasını kesip size veriyoruz. Ve paketin fişinin de alıp gene size veriyoruz.

Yeni hizmetimiz hakkımızda olan özellikle gece kurye servisimiz artık ilaç gibi sağlık gibi ve bir çok alanda numune ve gereçlerinin temininde de kullanılmaya başlanmıştır.

Acil kurye Hakkımızda çalışma potansiyelimiz

Acil kurye ile teslim edilmesi gereken belge ya da posta gibi taşınabilir malları yerine ulaştıran çok acil motorlu kurye servisimiz. Günde özel istek ile artık ihtiyaç duyulan ilaç ve benzeri sağlık materyallerine ulaşmak artık kolaylaşıyor.

Gece kurye servisimiz mesai saatlerinden sonra çalışmaya başlamaktadır. Sistem bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar hizmetinizdedir.

Acil kurye bu hakkımızda yeni kullanım alanları

Acil kurye biz her piyasadan ürün taşıyoruz. Fakat amacımız para kazanmak değil dost kazanmaktır. Özel olarak insanlar ile iyi geçiniyoruz, anlaşıyoruz. Böylece artık insanlar boşuna bir çok şey arama zorluğu ile karşı karşıya kalmıyor.

Evet sizin için çalışıyoruz desek yalan olmaz. Artık yedi gün yirmi dört saat bize erişiminizi sağlıyoruz. Deneyimli kurye ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Acil kurye çok müşterilerimiz ile devamlı çalışıyoruz

Özellikle çok acil kurye olarak çalışıyoruz. Biz servis yapıyoruz. Ücretimiz gece 12 den sonra üç katıdır en az 100 liradan başlamaktadır. Gündüz ise mesafeye göre 50 liradan başlamaktadır.

Bu sayede gece geç vakitlerde olsa bile ihtiyaç duyulan kurye hizmeti karşılanabilmektedir. Hizmetlerimiz arasında her türlü acil motorlu kurye servis vardır.

Acil kurye ile hakkımızda tüm bilgiler için bizi çekinmeden arayın

Acil kurye işte sizin yerinize bizler işinizi alınacak yerlerden biz teslim alıyoruz. Bu çalışma alanımızı genişlettikten sonra güçlü bir karakter ile beraber tüm İstanbul’da varız.

Her insana aynı değeri veriyoruz. Kimseye ayrıcalık vermiyoruz. Bizim için zengini de fakiri de aynı değere sahiptir. Çünkü öldüğümüz zaman kim ne olursa olsun hep aynı mezara girecektir.

 

  • Acil Kurye ile 7/24 hizmet sağlıyoruz. Acil Kurye express ve hızlı kurye
  • Normal Normal Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express Acil Kurye Teslimat Süreleri : 90 – 120 dakika arası
  • En Acil Vip Kurye Acil Kurye Teslimat Süreleri : 30 – 60 dakika arası
  • Acil Kurye gönderileri için : 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’den ulaşın
  • Kar, yağmur ve hava şartları trafik yoğunluğu sürelerde değişiklik olabilir.

 

 

ACİL KURYE - 0555 278 2330

ACİL KURYE – 0555 278 2330

Hakkımızda” üzerine bir düşünce

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: