• 0555 278 23 30
  • aloacilkurye.com@gmail.com

Motorlu Kurye etiket arşivi

Motorlu Kurye

Motorlu Kurye

Motorlu kurye hizmeti ile işlerinizde daha fazla zaman kazanabilirsiniz.

Motorlu kurye ile zamanı değerlendirin. Zamanın çok değerli olduğu çağımızda insanlar vakitlerinin çoğunu iş yerlerinde ve yollarda geçiriyorlar. Her gün daha da büyüyen İstanbul metropolünde insanlar yaşama ve ekmek kavgası veriyor. Trafiğin ve hayatın çok yoğun derecede olduğu bu şehirlerde artık motorlu kurye hizmetinin değeri her geçen gün daha fazla artmaya başladı. Artan trafik sorunlarının çek çözümü artık motosikletli çalışan emekçilerdir. 

İstanbul içindeki taşıma sorununu artık motorlu kurye çözmektedir

İstanbul etrafına verdiğimiz çalışmalarımız beş ana dal üzerinde devam etmektedir. Basmakalıp olarak, acil olarak, vip kurye çalışma ve başka bir deyişle özel olarak, uçak kargo hizmeti ve otomobilli yani araç ile taşıma hizmetlerimiz. Ayrıca motorlu hizmeti olarak bu tüm ilçe içinde bir kaç ufak kısımlara ufalamış alt ufak ünitelerimiz de vardır. Geceleri her gün nöbetçi kalan çalışanımız bulunmaktadır. Sizlere hizmet vermek için çalışır. 

Hayatın her alanında bu motorlu kurye arkadaşları görmek mümkün oluyor

Yalnızca gaz, fren ve debriyaj ile kalkışı ve direksiyon ile ileri doğru gitmeyi ve yalnızca vasıtadır. Birde Burada hizmet verdiğimiz semtleri ayrı ayrı olarak zikretmekte fayda fayda olacağına inanıyorum. Bu hizmetlerimiz sizler için var olmakta ve sizin daha iyi rahat etkeniz ve işlerinizin daha erken olması için kurulmuş sistemdir. Böyle çalışıyoruz ve gerçekten hem bizim hem sizin için hoş oluyor. Fakat biz motosiklet sürücüleri trafikte sakar sürücüler yüzünden güç anlar yaşamaktayız.

Motorlu Kurye yollarda gördüğünüz bu çalışanlara daha dikkat etmenizi istiyorum

Yolun ne sağından nede solundan geçebilme olasılığımız darlık nedeni ile ortadan kalktığı için bizlerde ne yazık ki vasıtalarla birlikte gizeme özellikle beklemekteyiz. Tabi ki şimdilerde gelişip büyüme göstermiş ve daha fazla bir kitleye erişmiş bir olarak ortaya çıkmıştır burası. Daha öncekisinden daha kalabalık olduğu bir kesin. O zaman oralarda fazla mesken alanları konutları marketler bulunmazdı. Genede vardır. Fazla erişim taşıtları yoktu. Şimdi hepsi var. Her yer taşıt oldu. Moto Kurye çok faydalı bir hizmettir.