• 0555 278 23 30
  • aloacilkurye.com@gmail.com

Moto Kurye etiket arşivi

Moto Kurye

Moto Kurye

Moto Kurye sistemi ile artık hal edilemeyen bir iş kalmadı

Moto kurye artık hayatın her alanında varlığını sürdürmektedir. İnsanlar her bir şey ihtiyaç duyduğu zaman hemen onları arıyorlar. İstedikleri ne varsa onlarla getirtiyorlar. Her iş kolunda ne olursa olsun onları görülüyor. Özellikle İstanbul içinde bu arkadaşlar yoğun bir biçimde çevremizde görülmektedir. Hayatımıza renk katıyorlar.

Bu moto kurye insanlarını el üstünde tutmamız gerekiyor

Kaza veya hastalık gibi elde olmayan sebeplerden dolayı çalışanlarımızdan geçici hatalarından dolayı doğacak aksaklıkları kendimiz bizzat karşılıyoruz. Onların yerine hemen değiştirip başka çalışanımızı size yolluyoruz. Zaten hizmet verdiğimiz bu güzide ilçemizde her türlü taşıma hizmetleri ve işleri artık yapılmaya başlanmıştır. 

İhtiyaç duyulduğu zaman kapımıza kadar geliyorlar

Paraya lüzum çoğalınca daha da çalışmak ve insanların tamahkarlığı ve hırsı daha fazla çoğalmaya başlamakta. İşte bu kumpasta insanlar bir çok kere tüketmek için kazanıyor ve kazanmak için yaşıyorlar. Yaşadıkları yaşamın ve çıkarlarının kendilerini nereye doğru sürüklediklerini bir kere olsun düşünmüyorlar. Motorlu Kurye başarıyor.

Daha çok İstanbul içinde varlık gösteriyorlar

O eski zamanlarda İstanbul içinde ilk bu hizmeti yapmaya başlayan bireyler azdı. İstanbul içini bölgelere ayırmış ve sekiz bölge kabul etmişlerdi. Bu bölgelerin dışında her bölgede ayrı olarak birde ekstra bölge mahalleleri tanımlanmıştı. Tüm bölgeler dahilinde ve içinde ekstra bölgelerden oluşan mahalleler bulunmaktaydı.

Moto kurye olarak çalışmanın zorlukları çok fazla

Gerçekten bu arkadaşların zor şartlar altında çalıştıklarını biliyoruz. Her hava şartları altında bizlere hizmet veriyorlar. İşte o zamanlar iş doğrultusundan başlayarak İstanbul içindeki tüm ilçe ve bölgesine kadar olan tüm mahalleler özel fiyat ilave edilerek gidilen yerlerdendir. Bu yerler arasında bölge dışı kabul edilen yerler vardı.

Eskilerin atlı postacıları şimdilerin moto kurye

Bu sektör içinde yüzlerce firma içinden bizle çalıştığınız sürece eksiksiz hizmet alabilirsiniz. Böylece tüm işlerinizde zaman kazanacağınıza kesinlikle emin olacaksınız. Bu arada haberlerde dinliyoruz, eşinden boşanan daha önceki kocaların çocukları önünde bayanları öldürmelerini, yada daha önceki sevgililerini bıçaklamalarını. Biz kadın şiddetine tamamen karşıyız.