Beyoğlu Motorlu Kurye

Beyoğlu Motorlu Kurye

Beyoğlu motorlu kurye size hizmet verirken hiç bir zaman kendi cebini düşünmez. Yani anlamadığım şey zaten bizler İstiklal caddesine motorla giremiyoruz. Sokak içine park ediyoruz mecburen. Caddeye girsek polis ceza yazar sokağa girsek zabıtalar ceza yazar. Bu işten bir şey anlamadım. Neymiş yanlış park cezası. Yani şok oldum nasıl böyle bir şey olur anlamadım.

 

Beyoğlu Moto Kurye

Beyoğlu motorlu kurye bu ilçenin tamamında bütün mahallelerinde hizmet veriyor . Beyoğlu kurye İstanbul içinde Beyoğlu moto kurye hizmeti sağlamaktdır. Beyoğlu ilçesi İstanbul içinde en fazla mahallesi olan ilçemizin başında gelir. Kurye hizmetleri gerçekleştirilirken personellerimizin sürekli olarak karşılaştığı bazı sorunlar bulunmaktadır.

 

Beyoğlu Acil Kurye

Beyoğlu Kurye bunlardan en bilinen mahalleler şunlardır, Arapcami, Asmalımescit, Cihangir, Çukurcuma, Firuzağa, Gümüşsuyu, Hacıahmet, Hacımimi, Halıcıoğlu, İstiklal, Kalyoncukulluk, Ayazapaşa, Azapkapı, Çıksalın, Dolapdere, Fındıklı, Galata, Galatasaray, Hacıhüsrev, Hasköy, Kabataş, Karaköy, Kasımpaşa, Kuledibi, Şişhane , Taksim, Talimhane, Tarlabaşı, Tepebaşı, Tophane ve Tünel bölgeleri.

 

  • Moto Kurye normal kurye olarak teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Hızlı, Express ve Acil Kurye olarak teslimat süreleri : 90 – 120 dakika arası
  • En Acil Vip Motorlu Kurye olarak teslimat süreleri :   30  –  60 dakika arası
  • Kar, yağmur, hava şartları ve trafik yoğunluğu sürelerde değişiklik olabilir

 

  • ACİL KURYE-0555 278 23 30
    ACİL KURYE HİZMETİ  İÇİN ARAYIN – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
Kapalı
Kapalı
× CANLI KURYE