Balmumcu Moto Kurye Ne Taşır, Ne Taşımaz?

Balmumcu Kurye ile en acil işler

Balmumcu kurye kimdir, ne iş yapar, nasıl çalışır, neler taşır?

Balmumcu kurye kimdir, ne iş yapar, nasıl çalışır, neler taşır? Bizim ile çalışın sizinde tüm işleriniz yarım kalmasın. Bütün stresinizi üstünüzden alıyor. Tek amacımız siz insanlara hizmet vermek ve bu çalışma ile ekmeğimizi kazanmaktır.

Balmumcu kurye neler yapar, fiyatları nedir, ne kadar hızlı gider? İstanbul içini ilçelere ayırmış ve 39 ilçe kabul etmişlerdi. Bu ilçelerin dışında her bölgede ayrı olarak birde ekstra bölge mahalleleri tanımlanmıştı. Biz her ilçeye gidiyoruz.

 

Balmumcu motorlu kurye ile çalışan işlerinde kazanacaktır

Balmumcu kurye ne yapalım emeğimizle çalışmayalım hırsızlık mı yapalım? Ne yapmamızı istiyorsunuz acaba? O kadar baskı şiddet, yalan dolan ve saygısızlık nedir Allah aşkına? Giydiğiniz donunuzu bile biz taşıyoruz. Buralarda motosiklet kullanırken çok dikkatli olmak gerekir.

Tüm bölgeler dahilinde ve içinde ekstra bölgelerden oluşan mahalleler bulunmaktaydı. Buraya zaten servisimiz vardır. Motosikletlerin bu avantajını kullanarak işlemlerini hızlı şekilde gerçekleştirebilmektedir. İyi şekilde hareket edilmesi açısından avantaj sağladığı söylenebilir. 

 

Balmumcu kurye diğer firmalardan özellikleri ve farkı nelerdir?

 • Güvenilir çalışır
 • Dürüst çalışır
 • Sözünde durur
 • Yalan konuşmaz
 • Hızlı ve çabuk teslimat yapar
 • Uygun fiyat sunar
 • Teknolojik çalışır
 • Son model motosikletler
 • Tecrübeli kurye elemanları

 

Motosikletli çalışmanın zorlukları neledir?

Ancak motosikletler taşıma ve nakliye işlemleri için tasarlanmamış olan araçlardır. Bu araçlar ile trafiği ve kurye elemanını riske atmadan taşıma yapabilmek için belli sınırlar bulunmaktadır. Nakliye ve taşıma işlemlerinde sorun yaşanmadan sürüyor.

Balmumcu kurye teslimat yapabilmek için hacim ve ağırlık olarak sınır uygulamaktadır. Ağırlık olarak sınır yaklaşık on kilo şeklinde belirlenmiştir. Bu ağırlığın üzerinde yapılacak taşıma işlemleri sorun oluşturabileceği için gerçekleştirilemeyecektir.

 

Balmumcu kurye en az ve en çok kaç dakikada teslim eder?

Biz en acil 30 dakika, en fazla 90 dakika içinde veriyoruz. Hacim olarak da motosikletin taşıyamayacağı kadar büyük olan şeylerin taşınması mümkün değildir. İkincisi sonradan ilçe Beşiktaş olan bölgedir. Çalışan firmamız birçok görevi üstlenmiş bulunmaktadır.

Burada hızlı ve yedi gün yirmi dört saat ve üç yüz altmış beş gün hizmet vermektedir. Burasıda İstanbul’un batı tarafında tam merkezde kalır. İstanbul’da bazı semtler iki tanedir. Beşiktaş olup Dikilitaş kısmında Gayrettepe Ortaköy Yıldız arasında kalan bölgedir.

 

Balmumcu kurye servisi neleri taşır, neleri alır, neler getirir?

 • Kimlik, her türlü kimlik, pasaport, ehliyet, cüzdan aile cüzdanı alır
 • Evrak, her türlü evrak zarf, dosya matbu alır
 • Paket, her türlü yasal paketi alır
 • İlaç, her türlü resmi eczane ilacı alır
 • Eşya, her türlü anahtar, küçük ev eşyası alır
 • Numune, her türlü örnek numune alır

 

Balmumcu motorlu kurye öncelikli görevi nedir?

En öncelikli görevimiz olarak bizler ilaç taşımasında ilk sırada yer almaktadır. Çünkü insanların ihtiyacı olduğu bir konuda görev yapmak gerçekten de bizleri çok mutlu etmektedir. Özellikle gece saatlerinde taşınması önem taşıyan ilaç ve benzeri şeyler alırız.

İşte bunlar için hızlı şekilde teslimat yapılmaktadır. Bölgede bir çok sayıda kaliteli firmalar bulunmaktadır. Taşımacılığın kalitesine etki eden ve kontrolümüz dışında gelişen birçok durum söz konusu olabilir. Bunlar özellikle yaşanılan bölgenin kalabalık olmasındandır.

 

Yaşanan trafik sorunundan ve yoğunluktan etkileniyor muyuz?

Evet etkileniriz. Ve buna bağlı olarak da yoğun bir trafik akışının meydana gelmesidir. Ayrıca diğer kargo hizmetlerinde belirli saatlere dayanarak hareket edilmesi de müşterilerin pek memnun olmadığı durumlardan biridir. Biz acil detaya ulaşıp serviste daha hızlı çalışın.

Özellikle firmamız bu hizmetlerin sağlanabilmesi için tercih ettiği araçlarda son teknolojileri ve yeni modelleri tercih etmekte ve bu araçların bakımlarını sürekli bir şekilde sağlayarak, her zaman aynı kalite ile hizmet verilmesini mümkün hale getirmektedir.

 

Balmumcu kurye bu sektör içinde buluna kurye teslimat zamanları nedir?

 • Normal kurye teslimatı – Gün içi teslimat 4 saat 6 saat arası
 • Hızlı kurye teslimatı –  3 saat ile 4 saat arası teslimat
 • Acil kurye teslimatı – 2 saat ile 3 saat arası teslimat
 • Express kurye teslimatı 1 saat ile 2 saat arası teslimat
 • Vip kurye teslimatı – 30 dakika ile 60 dakika arası teslimat

 

Teslimat zamanları arasındaki tercihiniz ne olmalı?

Bunlar içinde hızlı-acil-express teslimatlar daha önceliklidir. Bu hizmetleri için her zaman tercih edebileceğiniz nitelikte firmamız bulunmaktadır. Kurye hizmetleri sayesinde en kısa sürede bu evrak gereken noktaya ulaştırılacaktır. Hızın katkısı olur mu? Evet olur.

Taşımacılık hizmetlerinden bireysel olarak faydalanan kişilerden başka özellikle şirketler ve kurumlarda bu konuda önemli yararlar sağlarlar. Firmamız tarafından sağlanan motorlu kurye hizmetlerinde hızlı ve güvenli taşımacılık gerçekleştirilmesi birçok katkı sağlamaktadır.

 

Önemli ve çok değerli iletiler için özel sistem ile yollayın

Özellikle yoğun gibi bir ilçede işletmeler tarafından gün içerisinde yetiştirilmesi gereken evraklar ve ürünlerin en hızlı şekilde adresine hemen ulaştırılması için bu hız önemli bir noktada yer almaktadır. Örneğin, bankacılık işlemleriniz ile ilgili bir evrakın gecikmeden verilir.

Bunlar gereken kuruma veya bankaya ulaştırılması için firmamız ile iletişime geçtiğinizde hemen dönüş sağlanır. Ülkemizde yer alan trafik kurallarına göre uygun bir şekilde trafikte hızlı ilerleme sağlamak için uygulanması gereken kurallar ve hız koşulları göz önündedir.

 

Balmumcu kurye teslimat standartlarımız nelerdir?

İşlemleri için de bulundurulduğunda, aynı standartlar bulunmaktadır. Bu sayede gönderi işlemleriniz çok hızlı bir şekilde gerçekleşerek uygun zamanda yerine ulaştırılacaktır. Sizlere sunduğumuz kaliteli kurye hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere mutlaka ulaşın.

Kurye sizden almış olduğu kuryeyi en kısa sürede doğru adresi kullanarak alıcısına teslim etmektedir. Hizmetimiz kapsamında kuryeler bilmedikleri adresleri dahi hemen bilgisayarlı ekiplerimiz aracılığı ile navigasyon alarak kısa sürede bulabilmektedir.

 

Firmamız mesai saatleri içinde kurye işine her zaman hazırdır

Kalabalık olduğu bilinen bir bölgede servis vermek. Yoğun olan bu bölgede yapılan hizmetleri de ortalama fiyattan biraz daha pahalı oluyor. Bizler onların yerine adresten paketlerini alıyoruz ve teslim ediyoruz zaten. Uzun yıllardan itibaren faaliyet gösteriyoruz.

Ayrıca firmamız tecrübeli sürücüleri ile müşteri memnuniyetine önem veren politikaları ile hizmetini üstün kalite ile müşterilerine sunmaktadır.  Yaklaşık 2010 yılından itibaren piyasa içinde hizmet vermekte olan şirketimiz büyüme göstererek bu seviyelere gelmiştir.

 

Balmumcu moto kurye olarak verdiğimiz hizmetin çeşitleri nelerdir?

 • Motorlu kurye servisi
 • Araçlı arabalı kurye servisi
 • Yaya kurye servisi
 • Uçak kargo servisi

 

Şirketimiz şehir içinde çok önemli işlere imza atmaktadır

Birde tıpkı her gece sabahın gelişi ile yok olmaya mahkumsa karanlıklar. İşte bunlarda bizimle aydınlığın gelişi ile yok olacaklarını biliyorlar. İnsanların her türlü yeniliğe karşı çıkmaları. Bunların kimileri kendi menfaatlerinden başkasını düşünmeyen zengin adamları oluyor.

İstanbul içinde günlerinizi daha güzel etmek için var. Beşiktaş ilçesi içerisinde özellikle hızlı bir ulaşım sağlanabilmesi ve gecikmelerin önüne geçilmesi için araç kullanımının da çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Sonrasında adreslerine ulaşan kurye personelleri vardır.

 

Hızlı motosikletler kullandıkları adres ve takip sistemleri 

Örneğin, ilk noktada çağrı merkezimiz üzerinden sipariş veren müşterilerimiz hızlı bir sonuç sağlamaktadır. Kullandıkları ve tecrübeli oldukları için sorunsuz bir ulaşım oluşturmaktadır. Firmamız işlemlerinde taşımacılığın daha kolay bir hale getirilmesi için çalışır.

Çok özel ambalajlar ve kargo bölümleri kullandığı için taşımacılık tam olarak güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bizleri aradığınız zaman servisimiz özeldir. Hizmetimizin uygun fiyatlı oluşu ile sizlere en avantajlı  hizmetini sunuyoruz.

 

Balmumcu motorlu kurye ile özellikle en fazla gidilen yerler nereler?

Maya sitesi gibi, Narin sitesi, Büyükhanlı sitesi, Alkent sitesi, Mutlu sitesi, Sarı konaklar Sitesi, Meva sitesi ve Ulus ile Etiler, Korukent, Fulya, Gayrettepe, Yıldız gibi. Burası yaklaşık olarak Nisbetiye caddesi üzerinden Adnan Saygun caddesine kadar uzanmaktadır.

Tüm bu unsurları ve daha fazlasını bünyemizde toplayarak hem hizmetimizin hızlılığı konusunda şüpheniz olmasın.  İnsanların bir motor kuryeden beklediği hizmetlerin başında hızlılık kalite ve uygun fiyatlı oluşu gelmektedir.

 

Hizmetleri her geçen gün artan bir ilgi ile hizmet vermektedir

Evrak, ilaç ya da diğer ticari ürünlerin bir yerden başka bir yere taşınması için kullanılan yöntemlerin en hızlısı olarak görülmektedir. Bu işlemler için kullanılan motosikletler işlemleri çok daha kolay hale getirmektedir. Çok trafik alan yerlerin başında gelen yer içindeki en önemli yer.

Motosikletlerin daha hızlı ve daha küçük araçlar olması bu noktada avantaj sağlamaktadır. Gitmesi gereken yere trafikte takılmadan ulaşabilir. Bu sayede işletmelerin ya da kişilerin zararına olan durumların ortaya çıkması engellenmiş olur. Yani genel olarak zengin muhitidir.

 

Balmumcu semtimizin konumu ve çevresindeki komşuları kimlerdir?

Bu tarz önemli şeylerin taşınmasında sabah olmasını beklemeden işlemler gerçekleştirilebilmektedir. Beşiktaş ve çevresinde bu hizmeti veriyoruz. Evet değerli gönüldaşlarımız. Burası İstanbul, Beşiktaş ilçesine bağlı elit semtlerden bir tanesi olmaktadır.

Levent, Bebek, Etiler, Ulus, Ortaköy, Arnavutköy, Dikilitaş, Yıldız, Fulya arasında kalan bir yer ve bölgedir. Burada aşağıya doğru bir çok irili ufaklı siteler mevcuttur. Bizler buralara gerçekten çok yoğun olarak enerji sarf ediyoruz.

 

Acil Kurye Servis - 0555 278 23 30

ACİL KURYE HİZMETİ İÇİN – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE