Acil Motor Kurye

Acil Motor Kurye Servisi Sürüyor

Acil Motor Kurye ile sadece İstanbul içinde olarak acil motorlu kurye hizmetini sunuyoruz. Fakat bu işlemi acil olarak sunmaktayız. Arkadaşlar sadece acil olarak çalışıyoruz. Bundan dolayı fiyatlarımız biraz pahallı gelebilir size. Bizler yarım saat içinde veya bir saat içinde özel adrese derhal teslimat yapıyoruz. En son çıkan yeni ve güçlü motosikletler ile beraber sorunsuz bir şekilde hizmet veriyoruz.

Acil Motor Kurye Hizmetleri

Acil Motor Kurye hiç bir başka firma ile bağlantımız asla yoktur. Bu iş için özel olarak beraber yapılan ne kadar hizmet varsa hepsini itina ile sizler için yerine getiriyoruz. Bu servisi de sadece insanlara yardım olmak için yapıyoruz. Yani yoksa ilaç ile alakamız bulunmamaktadır. Tüm siparişlerinizi 45 dakika da kapınıza getiriyoruz. Bizden istediğiniz her türlü şeyi getirebiliriz.

Acil Motor Kurye Sistemi

Acil Motor Kurye hizmetinde bizler sadece sizin acil olan bu gönderiniz için hizmet edecektir. Sizin verdiğiniz gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş olarak asla araya giremez. Bu sayede tüm paket ve gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakikada size teslim. Diğer uzun mesafede 90 dakika içinde yerine ulaştırılır.

 

  • Moto Kurye normal kurye olarak teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Hızlı, Express ve Acil Kurye olarak teslimat süreleri : 90 – 120 dakika arası
  • En Acil Vip Motorlu Kurye olarak teslimat süreleri :   30  –  60 dakika arası
  • Kar, yağmur, hava şartları ve trafik yoğunluğu sürelerde değişiklik olabilir

 

  • ACİL KURYE-0555 278 23 30

    ACİL KURYE HİZMETİ  İÇİN ARAYIN – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE