• 0555 278 23 30
  • info@aloacilkurye.com

Aylık arşivMart 2018

Kısıklı Motorlu Kurye

KISIKLI MOTORLU KURYE SERVİSİMİZ SÜRMEKTEDİR

Kısıklı Motorlu Kurye Kısıklı Bölgesi bildiğiniz gibi, Üsküdar ilçesine bağlı bir semtidir. Bu bölge Çamlıca tepesi ve bölgesi ile Altunizade semti arasında kalan bir bölgenin adıdır. Burası güzel firmalarla dolu bir yerdir. Yolda giderken her han bir çukura düşeceğim korkusu bulunmakta veya bozuk bir yerden geçme tehlikesi ile araçların altını vurma tehlikesi mevcuttur.

KISIKLI MOTORLU KURYE ÇALIŞAN EFSANE FİRMA

Kısıklı Motorlu Kurye burası Ümraniye ile Üsküdar ilçesinde Alemdağ Caddesi üzerinde bir şirin semt. Doğaya ve canlılara zarar vermekten kaçıyoruz. Bizler bu bölgelerde motor kullanırken bir an bile gözümüzü kırptığımız zaman bir bakmışız ki bir metre mesafe bile olsa adamlar önümüze kırmış. Bizler her zaman bu ayrımcılığa karşı olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Kilyos Kurye

KİLYOS KURYE İLE TÜM KURYE İŞLERİNİZ ARTIK KOLAY

Kilyos Kurye ile biz sizler için özellikle özellikle çok sağlam motor servisi ve hizmeti veriyoruz. Sakın kimse alınmasın ve gücenmesin ama  çok özel uçak kargo hizmetleri de yapıyoruz Ayrıca bu servisimizin dışında sizin için olmak üzere acil ilaç taşıma hizmeti verilir. Avrupa Yakası ile beraber Anadolu yakasında üç tane eleman ile hizmet vermekteyiz

KİLYOS KURYE BURALARA KADAR GELEN TEK FİRMADIR

Kilyos Motorlu Kurye sağlam olup, bütün kargo ve dağıtım olarak tüm gönderileri bu çalışma kategorisindeki paket işlerinde faaliyet göstermektedir. Gece servisinde olan arkadaşlarımız hizmetlerini sürdürmektedirler. Akşam saat altı buçuktan itibaren bu elemanlarımız hizmete başlamaktadır. Ve biz sizler için özellikle sabaha kadar hizmet vermektedirler. 

Kilyos Motorlu Kurye

KİLYOS MOTORLU KURYE İLE KİLYOS BÖLGESİNDE HİZMET 

Kilyos Motorlu Kurye ile buralarda motorlu servisimiz devam ediyor. Özellikle fiyatlarımız size biraz fazla gelebilir fakat sizde bulunduğunuz konumun biraz farkında olarak bize hak verin lütfen. Gece servisimizde özel hizmet alan müşterilerimiz için sabah saat mesai başlangıcına kadar yani saat sekiz buçuğa kadar nöbetçi elemanlarımız bulunmaktadır. 

KİLYOS MOTORLU KURYE SARIYER İLÇESİNE BAĞLI BİR YER

Kilyos Motorlu Kurye çalışmalarımız gece ve gündüz olarak iki kısma ayrılır. Her zaman yanımızda olmuş ve bazı durumlar müstesna yani bozulduğu zamanlar dışında bizi hiç üzmemiştir. Ağırsın demeden hafif demeden, çok fazla yük vurdun demeden bize her zaman sadık olmuştur motosikletimiz. Kilyos semtinde motorlu servisimiz artık başlamıştır.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: