• 0555 278 23 30
  • info@aloacilkurye.com

Aylık arşivAğustos 2017

Hacıosman Kurye

HACIOSMAN KURYE SARIYER BÖLGESİNDE ÇALIŞMAYA BAŞLADI

Hacıosman Kurye ile beraber Hacıosman bölgesi acil motorlu servisi başlamıştır. Hızlı Motorlu olarak saatlerce taşıdığımız işleri üzerimizde tutmak yerine hemen onu teslim etmek için devam ediyoruz. Aldığımız tüm paket ve evrakları hızlı bir şekilde geç kalmadan adresine hemen teslim ediyoruz.Çünkü buraya ulaşım artık her geçen gün daha da zor oluyor. 

HACIOSMAN MOTORLU KURYE İLE HUZURUNUZ YERİNDE OLUR

Hacıosman Kurye ile Hacıosman bölgesi Büyükdere Caddesi Maslak Sarıyer hattında Tarabya sapağından sonraki bölgedir. Bizim işimiz bu hızlı olmak. Ama hızlı olurken de söz verdiğimiz gibi de kimseye zarar vermeden yolumuza devam edeceğiz dedik. Ve bunu da kendimize bir düstur haline getirdik. Tüm elemanlarımızı en başta  işe alırken ilk başta bunları söyleyerek söz aldık. 

Güneşli Motorlu Kurye

Güneşli Motorlu Kurye Bağcılar İlçesinde Güneşli Bölgesinde Hizmete Başladık

Güneşli Motorlu Kurye ile ben her buradan geçince kendi eski hallerimi  hatırlıyorum. Bazen işim olmasa da buralara gidiyorum. Nefes almak için. Çünkü buraların her sokağında eski hatıralar gözümde canlanıyor.Fakat ben daha çok doğal olarak motosikletler buralardaki mahalleleri gezmeyi seviyorum. Bu bölgede piknik alanları ve özel yerlerde mevcut değildir. 

Güneşli Motorlu Kurye olarak Güneşli bizim için iş bakımından verimli bir yerdir

Güneşli Motorlu Kuryetemiz çalışıyor. Güneşli semti son yıllarda çok gelişme kaydederek büyümüştür. Özellikle tekstil alanında. İstanbul trafiğinde stresten kurtulmak için yapabilecek bir şey yok maalesef. Buralarda çok trafik olan bölgelerdendir. Zaten burası genel olarak ormanlarının içinde olmayan beton duvarlarla bir bölgedir. Az yeşil alanlar vardır. 

Güneşli Kurye

Güneşli Kurye Hizmetimiz Devam Ediyor

Güneşli Kurye hem hızlı ve hem de güvenli bir taşımacılık hizmeti almak için bizlerle kolayca iletişime geçebilirsiniz. Ne zaman seçim kararı alınsa üç ay önceden piyasalar normalin altına inmeyi bırakın sıfırın altına eksiye iniyor. İş yeri ve esnaf kan ağlıyor. Binlerce dükkan kapanıyor. Bir kiralık dükkan bir sene içinde on tane iş yeri açılıp kapanıyor. Bu durumdan rahatsız olan hiç bir kimse yok mu?

Güneşli Kurye Özellikle Çabuk Ve Acil İşte

Güneşli Kurye tecrübeli ve deneyimli personellerimiz. Yapıla spekülasyonlarda bunların cabası. Güneşli semti büyük bir alana kadar devam eder. Bağcılar, yol olarak genelde oturulan ve ikamet edilen bir bölgemizdir. İnsanlar ve evler arasından gidilerek varılan bir yerdir. Hele son bahar mevsiminde yapraklar sararmış ve yollara yapraklar dökülmüş çok harika müthiş bir manzara arz etmektedir.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: