• 0555 278 23 30
  • info@aloacilkurye.com

Aylık arşivMayıs 2017

Feriköy Kurye

FERİKÖY KURYE SERVİSİ HİZMET VERİRKEN DÜRÜST DAVRANACAKTIR

Feriköy Kurye burada çalışmaya başlamış bulunuyor. Buraya daha çok var. Sonrada sokağa dalmış masa sandalyeleri ile demek ki arkası güçlü, ama ona ceza yok bizim kenarda duran motora ceza. Daha sonra nemi oldu, zabıtayı durdurdum bunları anlattım şikayet edeceğimi söyledim. Biraz da bağırdım çağırdım tabi kendi kendime.

FERİKÖY KURYE HİZMETİ BU ÇEVREDE SİZE YAKINDAN HİZMET VERİR

Feriköy Kurye bir çok olaydan nefret ediyor. Sonra adamlar ceza kağıdını elimden aldı ve yırttı. Şimdi bu adaletsizlik değil mi kardeşim. Bu nedir. Siz ne yapıyorsunuz?  Amacınız nedir sizin, yazıklar olsun size ve sizin başınızda bulunanlara yazıklar olsun. Böyle bir şey olabilir mi acaba? Sadece biz çalışmaya çalışıyoruz başka nedir?

Feriköy İlaç Kurye

FERİKÖY İLAÇ KURYE SEMTİNDE ÇOK SAĞLAM BİR HİZMETİ BAŞLADI

Feriköy ilaç kurye ile bu semtine acil servisimiz vardır. Feriköy semti ve çevresine motorlu hizmeti devam ediyor. Acil özel servis yapılır. İnternetten özel ilaç siparişi alınır. Buralar çok sorunlu. Efendim sokak zaten trafiğe kapalı, ayrıca orada bütün motorcular park ediyor. Bizde ne olursa olsun elimizden geleni buralarda yapıyoruz.

FERİKÖY İLAÇ KURYE HER YERDEN KESTİRME OLARAK BURAYA ÇIKAR

Feriköy İlaç Kurye bütün sorunları çözüyor. Fakat sorunun ne olduğunu anlamak için motorcu pizzacılardan birine sordum neymiş orada kaldırımı ve kapalı diye de sokağı bile işgal eden nargileci dükkanı şikayet ediyormuş motorlara ceza yazıyorlarmış. Neyin neyin işi  ise bende anlamadım. Çok sinirlendim resmini çektim. 

Ferahevler Motorlu Kurye

FERAHEVLER MOTORLU KURYE BÖLGESİNDE HİZMET SÜRÜYOR

Ferahevler motorlu kurye ile burada bulunan tüm mahalle sokak ve bölgesine eczane kurye hizmeti veriyoruz. Neden insanlar böyle diye bzaen çok düşünüyoruz. Güzel günlerin yakın olduğu zamanları bekliyoruz. Ülkemizde kimsenin ağlamadığı, annelerin ve çocukların üzülmediği günleri bekliyoruz İnşallah en yakın zamanda. Biz istiyoruz ki analar ve çocuklar ölmesin hep mutlu olsun.

FERAHEVLER MOTORLU KURYE HAYATIN İÇİNE DOKUNUYOR

Ferahevler Motorlu Kurye nedensiz ve umarsız bir şekilde artık bu terör olaylarının bitmesini ve yeni hayata umutla bakan günlerin gelmesini diliyoruz. İnsanlar sizin gibi düşünmeyebilir, sizin gibi yaşamayabilir, fakat onların yaşam hakkına başkasına zarar vermeden gayrı bir hakkı yoktur. Neden insanları rahat bırakmıyor bu kara vicdanlı insanlıktan çıkmış bu yaratıklar

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: